Telefonsuz Doping İnternet Kampanyası

Telefonsuz Doping İnternet Kampanyası

İnternet İçin Telefona Ne Gerek Var Diyorsan Sade Doping Senin İçin!

Her ay internet faturam kaç gelecek derdinden bıktıysan, Şöyle uzun süreli, ciddi bir internet hayatı yaşamak istiyorsan, 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile Doping internet al, kafan rahat olsun!

Üstelik Telefon İstemiyorsun Diye 3 Ay süreyle Ekstra İndirim de Doping'den Sana Hediye!

 

İnternet

Kampanyasız Ücret

Kampanyalı Ücret

Telefonsuz Sade İnternet
8 Mbps'e Kadar 50 GB AKN
 77 TL  İlk 3 Ay 29,99 TL
Sonrasında 59,99 TL
 Telefonsuz Sade İnternet
16 Mbps'e Kadar 50 GB AKN
 79 TL  İlk 3 Ay 32,99 TL
Sonrasında 62,99 TL
 Telefonsuz Sade Fiber İnternet
24 Mbps'e Kadar 75 GB AKN*
 83 TL   İlk 3 Ay32,99 TL
Sonrasında 64,99 TL

 

DopingBox TV

Kampanyasız Ücret

Kampanyalı Ücret

DopingBox

Smart TV HD Kutu
 35,99 TL  İlk Ay Denemesi Bedava
Sonrasında Sadece 14,99 TL

Ayda 4 TL'ye Kablosuz Modem Fırsatı
Aktivasyon Bedelini 12 Taksitle Ödeme Fırsatı (3 TL x 12 Ay)
Diğer Kampanyalar  Hemen Satın Al >>  
 

 • Bu Paket Hakkında Bilgi İstiyorum

 • Should be Empty:

 

 

 

* Fiber hizmeti sadece fiber altyapısı olan bölgelerde sunulmaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Kampanya kapsamı nedir?

Kampanya 25 Eylül 2014 - 31 Ekim 2014 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti ayda 3TL olmak üzere ilk 12 ay boyunca internet faturasına yansıtılmaktadır. Kampanyada modem talep edilmesi durumunda abonenin Fiber altyapısına göre 24 Mbps'e kadar tarifede istenirse aylık 3 TL karşılığında kablosuz modem, 35 Mbps'e kadar ve üstü hızlarda aylık 6 TL karşılığında VDSL modem 24 ay boyunca faturaya yansıtılır. Bu hızlara başvuru VDSL modemin stokları ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgedeki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Bu kampanya ile Doping tarafından sağlanan başka avantajlar var mı?

İnternet hizmet bedeli 24 ay sabit fiyat garantisindedir.
 

Kampanya Kapsamında Hangi Ücretleri Ödeyeceğim?

 
Taahhütlü paketler için seçilen tarifenin aylık abonelik bedeli taahhüt süreniz boyunca faturanıza yansıtılır. Kampanya kapsamında bağlantı ücreti ayda 3TL olmak üzere ilk 12 ay boyunca internet faturasına yansıtılmaktadır. Kampanyada modem talep edilmesi durumunda abonenin talebi doğrultusunda Fiber altyapısına göre 24 Mbps'e kadar tarifede aylık 4 TL karşılığında kablosuz modem, 35 Mbps'e kadar ve üstü hızlarda aylık 5 TL karşılığında VDSL modem 24 ay boyunca faturaya yansıtılır.
 

Hizmet Başlatıldıktan Sonraki İlk Faturama Hangi Ücretler Yansıtılacak?

 
Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir. Bu faturanız, sadece bir defaya mahsus olarak, hem abone olduğunuz aya ait ücretleri, hem de takip eden ayın aylık internet ücretini içerir.

Sonraki faturalarınızda sadece bir aylık ücretiniz yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti taksidi ile modem talep edildiyse, modem taksidi faturaya yansıtılacaktır.

Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

 

Kampanya Koşulları

  • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
  • Kampanya 25 Eylül 2014 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik sözü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 36TL değerindeki internet bağlantı ücreti ilk 12 ay eşit taksitler ile faturaya yansıtılır.
  • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet sağlanmaktadır.
  • Adil Kullanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
  • Millenicom'dan temin edilen modemlerde Millenicom cihazın ayıbından garanti süresince sorumludur. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.
  • Abonenin Millenicom'dan temin etmediği modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunları için Millenicom sorumlu değildir.
  • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
  • Millenicom’dan temin edilen modemler için; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verilememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modemi en geç 7 gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda, Aras Kargo aracılığı ile Millenicom’a iade etmeyi ve veya kullanıcı hatası ile arızalanan modemler için bedelini Millenicom’a ödemeyi kabul eder. Modemin gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.
  • Abonelik süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
  • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 9 TL'dir.
  • Kampanya modem stokları ile sınırlıdır.
  • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
  DopingBox

  • DopingBox cihaz mülkiyeti Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş’ye aittir, kampanya kapsamında cihaz abonenin kullanımına tahsis edilecektir.
  • Kampanya kapsamında DopingBox, ilk 1 ay denemesi bedava olarak sunulmakta olup 1 ay içerisinde cayma hakkı tanınacaktır.
  • DopingBox cihazı ile ilgili garanti süreleri kutu içerisinden çıkan kullanım kılavuzunda belirtilmiştir.
  • Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş. DopingBox ile birlikte sunulan içeriklerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş., DopingBox modelinde ve görünümünde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Stokta ürün tükenmesi nedeniyle abone talebinin karşılanmamasından dolayı Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • DopingBox cihazının kullanıcı hatası sonucunda çalışmaması, kaybolması veya hasar görmesi durumunda 240 TL abonenin bir sonraki faturasına yansıtılır.
  • DopingBox ile sunulan Air Mouse uzaktan kumandanın kullanıcı hatası sonucunda çalışmaması, kaybolması veya hasar görmesi durumunda, yeni kumanda 50 TL karşılığında abonenin bir sonraki faturasına yansıtılır.
  • Abone, aboneliğini sonlandırma talebinde bulunduğunda DopingBox ve beraberinde kendisine teslim edilmiş olan tüm ekipmanları en geç 7 iş günü içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş’ye iade etmeyi kabul eder. Cihazın gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Cihazın zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması veya cihaz ve ekipmanların eksik olarak gönderilmesi durumunda Doping İçerik Hizmetleri ve Dijital Yayıncılık A.Ş 240 TL olan ekipman bedelini faturaya yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.
  • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.