Sınırsız İnternet 44,99 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doping'den Sınırsız İnternete Rakipsiz Teklif 

Her ay internet faturam kaç gelecek derdinden bıktıysan, Şöyle uzun süreli, ciddi bir internet hayatı yaşamak istiyorsan, 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile Doping internet al, kafan rahat olsun!

Üstelik şimdi seçim yapmakta özgürsün, ister 8 Mbps, ister 16 Mbps hız, ister 24 ay aynı fiyat, istersen 3 ay indirim.
Hemen Seç, Hemen Doping'len!

 

İnternet Kampanyasız Ücret Kampanyalı Ücret
8 Mbps'e kadar Sınırsız
(50 GB AKN)
67 TL ilk 3 ay 19,99 TL sonra 49,99 TL
16 Mbps'e kadar Sınırsız
(50 GB AKN)
69 TL ilk 3 ay 22,99 TL sonra 52,99 TL
16 Mbps'e kadar Sınırsız
(50 GB AKN)
69 TL 24 Ay Sabit
44,99 TL

+ 10 TL'ye Telefonsuz İnternet Hizmeti Alabilirsiniz 
+14,99 TL'ye Sabit Telefon Hizmeti Alabilir 3000 DK Ev ve İş Hatlarını Akşam 7'den Sabah 7'ye Özgürce Arayabilirsiniz

 
Dileyene Kablosuz Modem
Ayda Sadece 4 TL
   Aktivasyon Bedelini 
12 Taksitle Ödeme Fırsatı (3 TL x 12 Ay)
 

 

 

 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 4 Ağustos 2014 –05 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik sözü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 36TL değerindeki internet bağlantı ücreti ilk 12 ay eşit taksitler ile faturaya yansıtılır.
 • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet sağlanmaktadır.
 • Adil Kullanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • Millenicom'dan temin edilen modemlerde Millenicom cihazın ayıbından garanti süresince sorumludur. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.
 • Abonenin Millenicom'dan temin etmediği modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunları için Millenicom sorumlu değildir.
 • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • Millenicom’dan temin edilen modemler için; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verilememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modem’i en geç 7 gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda, Aras Kargo aracılığı ile Millenicom’a iade etmeyi ve veya kullanıcı hatası ile arızalanan modemler için bedelini Millenicom’a ödemeyi kabul eder. Modemin gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerlidir.
 • Abonelik süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 9 TL'dir.
 • Kampanya modem stokları ile sınırlıdır.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya kapsamı nedir?

Kampanya 4 Ağustos 2014 - 1 Kasım 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya, belirtien sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler başvurabilir. Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgede ki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir.

Bu kampanya ile Doping tarafından sağlanan başka avantajlar var mı?

İnternet hizmet bedeli 24 ay sabit fiyat garantisindedir.